| StefanFlorea a întrebat:

Salut TPU! Căștile cu Bluetooth sunt pe principiul încărcării între 20-80% pentru o durata lunga de viata a bateriei? Am niște JBL cu baterie Lithium Ion ca la telefon și știu ca asa se încarcă pentru a nu se degrada bateria repede mai ales ca stau mult cu ele

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

TOATE bateriile cu Litiu sunt pe principiul asta, nu conteaza device-ul

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

In principiu asa zic astia ca uzura este mai mica, dar ca orice aparatura cand ii trece nr de cicluri poti sa iti iei adio