| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpi

Ce inseamna 1750 mAh la telefon, bateria aceatuia? Cat tine bateria?

Intreb deoarece am un telefon cu bateria 1750 mAh si as vrea sa.mi iau o baterie cu 4000 mAh, poate asa durata bateriei e mai lunga. Va rooog sa ma ajutati, funda! O zi buna!

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu poti sa iei alta baterie, doar bateria care se potriveste la telefonul tau.

| Sarcopt a răspuns:

Iați o baterie externă. Cred că fincționează şi cu o baterie mai mare dar nu ştiu pentru căt timp

| Saskesai a răspuns:

V.am intrebat ce inseamna 1750 mAh