| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

: cata memorie ocupa tot internetul?

Răspuns Câştigător
| cupydo0n a răspuns:

Nu se poate estima o memorie deoarece in fiecare miime de secunda se incarca milioane de GB pe internet. Am citit un articol cu ceva timp in urma de genul "cercetatori au descoperit" ca internetul ar fi cumulat in timp atat de multa memorie incat s-a format un atom din toata aceasta memorie. Nu stiu cat era si de adevarat dar eu am citit lucrul asta.
Concluzia este ca nu se poate defini o memorie pentru intreg internetul.

O zi buna.

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

A tot internetului probabil nu exista unitate de masura

| snake260889 a răspuns:

E variabil

| ClaudiuTita3 a răspuns:

Nu ocupa mai mult de 100 mb sigur!