| AlexandruJuravlea a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy s4 mini LG g2 mini si xiaomie mi3. Vreau un telefon sa mearga fara pic de lag si sa mearga jocuri gen InJustice sau Asphalt airbone8. Daca imi sugerati telefoane sa fie pana in 1.100 lei.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ca si performanta: s4mini

| MrAnonym a răspuns:

Eu iti recomand HTC Desire 816, ii putin mai scump, dar merita. Are 1, 5gb ram, un procesor 1.6 ghz quad core, are 5.5 inch. Eu am si ti-l recomand Asphalt merge fara probleme.

| NickPop a răspuns:

Iti recomand LG g2 mini il am din vara acestui an si sunt foarte multumit si cum face foto/video si cum ruleaza jocurile! Mie mi se pare mult mai bun fata de un Samsung galaxy s4 mini... + ca LG g2 mini are acel remote control preinstalat

| 1123456789 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy S3. dar problema e ca e 1129lei la altex pe albastru si alb sau pe negru e 1199 lei. are ecran cu Gorilla glas adica are rezistenta foarte mare la zgarieturi si e foarte rezistent, are procesor de 1.9 quad core ( 4 procesoare a cate 1.9 fiecare) ruleaza jocurile perfect pe el... S3 nu S3 neo!

| AlexandruJuravlea explică:

Si zici ca merge Asphalt 8 si In Justice pe el? imi poti sa si un link?