| cosmindiaconita a întrebat:

Salut TPU! Ce ati zice sa-mi iau ( o parere) :
a] PS3
b]Sony NGP
c]Xbox 360 slim 250 gb cu kinect
d]Nintendo 3ds
e]un atv
f]o arma de airsoft!

Eu as alege xbox sau ngp sau airsoft, voi ce ziceti sa-mi iau? Funda, mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| cece23 a răspuns:

Xbox ca kinect + consola 250 gb costa la domo vreo 19 milioane lei si 50 LEI lei! sau poti sa iti ei Consola Xbox360 4GB + Joc `Halo - Reach` LE pret 990, 90 lei fara kinect XBOX 250 gb pret 12 milioane lei!

5 răspunsuri:
| TupacAlive a răspuns:

Eu as alege a] Ps3 pentru ca pe Kinect nu au aparut multe jocuri si este si foarte scump!

| jmek4you a răspuns:

C sau e. Un atv eu zic.

| TheRares99 a răspuns:

In locul tau un xbox 360

| Ady_6830 a răspuns:

Daca as fi in locul tau as alege varianta "c". Bafta!

| Iuhas_Octavian_1977 a răspuns:

Xbox! Eu am si xbox si am si airsoft! Airsoftu mi s-a stricat si de o luna stau in garantie cu el pentru ca nu are in stoc ala pusca ca amea!