| costeaboy a întrebat:

ce parere aveti despre sistemul dat? o sa fie bun si pe viitor? s-ar descurca bine in jocuri?
Placa de baza ASRock B85M Pro4
Procesor Intel Pentium Dual-Core G3420 3.2GHz box
Hard disk WD Blue 500GB SATA-III 7200 RPM 16MB
Placa video Palit GeForce GTX 650 1GB DDR5 128-bit
Memorie Kingston ValueRAM 4GB DDR3 1600MHz CL11
Sursa Super Flower Atlas AT-530P12HE 530W
Carcasa Zalman ZM-T3
Ventilator RAIDMAX 120mm Black(2 bucati)
?

36 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns (pentru costeaboy):

Copile tu nu intelegi nimic? este o diferenta de 400 lei ....si fx-ul e langa un i5 4440, hai gata ca nu-ti mai raspund, vad ca nu intelegi

| costeaboy explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu te roaga nimeni! daca nu stii nimic mai bine spuneti parerile tale la altii care nu au idei ce procesoare sa cumpere

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru costeaboy):

Si totusi stiu mai multe ca tine. nu stiu ce-ti da impresia ca nu am nici o cunostinta

| SouLIce a răspuns (pentru costeaboy):

Degeaba iti vei lua un i5 pentru ca cel gtx650 peste 2 ani va fi depasit...

| costeaboy explică (pentru SouLIce):

Si ce are aici placa video cu procesorul?

| Metalheadforever666 a răspuns:

Este foarte bun dar nu o sa-ti mearga cu setarile la maxim jocurile noi aparute.