| DuDDy24 a răspuns:

La banii astia poti sa iti poti face ceva mult mai bun.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/954026/
Asta e cea mai buna configuratie pe care am reusit sa o fac la 1800 de lei.
Stiu ca are decat 4gb de ram, dar majoritatea jocurilor din ziua de ai nu necesita mai mult de atat, chiar si Watch Dogs merge foarte bine pe 4 Gb. Am sacrificat ramii, dar ai un procesor mai bun si o placa video mult mai buna, iar asta o sa se simta in jocuri;) In plus, poti oricand in viitor sa mai pui inca 4 gb de ram;)

| costeaboy explică (pentru DuDDy24):

Nu e bun deloc fratioare, procesor vechi si slab, placa video nu e calitativa, chipset vechi, sursa proasta, ram de 4 si inca la 1333 mhz, nu te pricepi in pc-uri!

| costeaboy explică (pentru costeaboy):

Explica-mi si mie fratioare cum salvezi whishlisturile ca mie nu mi se primeste.