| spartacusconan20 a întrebat:

Ce program sa folosesc si eu de editat video? Mai exact am niste filmulete si vreau sa le pun cap la cap sa fac unul singur. O idee buna va rog, am incercat 999 de programe... Cel mai aproape de ceea ce vreau eu mi s-a parut Windows Movie Maker pentru Windows 7 insa nu-mi duce atat procesorul sau ramii sad. Ceva cu functii asemanatoare m-ar interesa. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Dante30 a răspuns:

Pentru ceea ce ai tu nevoie e necesar si un procesor relativ puternic si ceva rami, iar ca software ar fi Sony vegas vezi care versiune cere mai putin si vezi cum faci rost de eawinking