| frank2002 a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Andreime a răspuns:

Depinde. eu iti recomand o marca Samsung sau Apple deoarece sunt cele mai bune. Depinde si de buget : Sunt unele mai scumpe cum ar fi :
Iphone 4
Samsung galaxy S III
Samsung galaxy note II
Samsung Galaxy S Advance
Samsung Galaxy S Duos S7562
Nokia Lumia 800
Sau cele mai ieftine :
Samsung Galaxy Y Duos S6102
Samsung Galaxy Y Pro B5512
Samsung Galaxy Mini S5570
Nokia Asha 311
HTC One X
HTC Rhyme
Sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Allview P6 Stony. Acum spune si tu ce buget ai.

| croissant a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e cel mai ok si o sa gasesti la 1750 100%, HTC One X, HTC SENSATION XL, SAMSUNG GALAXY S2.Sa nu iti iei LG Optimus L7 e foarte slab.Are lag mare.

| Iulian03 a răspuns:

LG Optimus L3.Il am si eu si e foarte bun.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Pai astea este top 5 cele mai bune smartphone-uri : http://www.ziare.com/......o-1200056. Care crezi ca ti se potriveste. Succes! :o3 Pup!:*

| RazerAbyssus a răspuns:

Galaxy s3!

| DeadManSoryn a răspuns:

Ma-ti omorat cu samsungurile voastre! hai sa ne gandim...cum arata in 2002 un Samsung? PENAL! Si frate LG Optimus L7 e peste HTC, Samsung s advance, Samsung galaxy ace si chiar 2! Ma lasati cu prostiile voastre...