| bogdyronaldo99 a întrebat:

Ce telefon cu android imi pot lua cu un buget de 110 lei.Sa fie mai nou,sa tina bateria, sa se miste bine. Dual core sa fie.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

laughing mor de ras aici. sa vedem, cel mai ieftin smartphone dualcore este de la 950 lei in sus. Cel mai ieftin smartphone de pe paita nou e in ur de 350-400 lei(si nu exceleaza deloc la performanta). Cel mai ieftin smarptphone mai slab de pe piata sh, peste 250 lei.

| anaaremere123 a răspuns:

Nu cred ca iti poti gasi smartphone la 110 lei, si dual-core sa se miste si bine... cam multe pretentii la 110 lei