| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce telefon mai performant imi recomandati pana in 1500 lei? De ce?

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut. iphone 5s, in primul rand ios nu se compara cu Android, pe ios nu ai instalate 1000 de programe care sa te frece tot timpul cu publicitate agresiva, cu virusi, plus ca nu le poti dezinstala, trebuie sa faci root, unele tot raman etc. pe ios tu decizi ce notificari primesti si in ce fel. camera hd e super. telefonul e simplu si eficient si foarte sigur. eu am facut trecerea asta si pot sa zic ca este o diferenta majora. acum tu decizi. succes.

18 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Iphone 5s sau iphone 6 s la mana a doua, pentru ca ios este mult mai bun decat androidul, asta a dovedit un studiu, si pentru ca este aproape cel mai actual telefon, si sunt sigura ca îți place si aspectul lui, eu una mai bine as alege un iphone 6s mana a doua decat iphone 5s nou.

Răspuns utilizator avertizat
| Annamaria21 a răspuns (pentru IdeiRombice01):

Nu putem fii toți de aceiasi părere, tocmai de aia suntem o tara liberă, nu? Daca tie ti se pare mai ok adroidul e problema ta, cel putin eu am avut un samnsung s 6 si nu era bun absolut deloc, descarcam doua jocuri si îmi zicea "memorie insuficienta", se bloca, bateria ținea nici o zi, cu iphone ul 6s eu nu am absolut nicio problema, daca tie iti place telefonul pe care l ai recomandat este fix părerea ta, si încă ceva, iphone ul nu este de fite, au toți prostii cum ar veni, este vorba de calitate si de aspect. O zi buna

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Eu îți recomand iPhone 6s la mana a 2-a.chiar dacă este la mana a doua este un model nou si nu ai motive sa te îngrijorezi ca are probleme

Răspuns utilizator avertizat
| 8623 a răspuns:

Huawei p9lite

| ardei795 a răspuns (pentru 8623):

A zis 1500 rolling on the floor

| ardei795 a răspuns (pentru 8623):

Http://m.emag.ro/......D7X3Q2BBM/
Spun doar snapdragon 625. Atat spun.

| blackmambajdjfjfj explică:

In primul rand tu esti prost, in al doilea rand eu aleg pe cel care ma convinge deci nu e problema ta

Răspuns utilizator avertizat
| blackmambajdjfjfj explică:

Eu am zis pana in 1500 zenforce costa 1800

Răspuns utilizator avertizat
| blackmambajdjfjfj explică (pentru IdeiRombice01):

Da ba, pe eMAG si majoritatea site urilor e peste 1600, eu nu imi cumpar de la chineji cu 1200

| blackmambajdjfjfj explică:

Esti handicapat ba, ala e la reducere ca in mod normal e mult peste prostule, eu poate vreau sa imi cumpar luna viitoare si atunci nu o sa mai fie reducere. Prost esti ba

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackmambajdjfjfj):

Ala e pretul lui de cand a fost lansat! Tot timpul e la promotie fiindca e bine vandut! Acum e chiar mai ieftin. Nu sare mai mult de 1500 lei.
Terminatule!

| Chemical_Reactions_1979 a răspuns:

Un Samsung

| Finuțu69 a răspuns:

Nexus 5 pentru ca merge!

| potropopu a răspuns:

Iphone e cel mai bun pentru ca am