| anonim_4396 a întrebat:

cine poate sa ma ajute sa gasesc un notebook.(HP PAVILION din 2010) happy

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Am căutat şi am găsit ceva pentru tine, poate şi cele mai ieftine modele din România, plus că aici ai şi livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/xlrmH.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.

1 răspuns:
| Kattan a răspuns:

L-ai pierdut prin casa?
Zi si tu ce vrei (sa-l cumperi, sa vezi ce configuratie are...)
Si ar fi bine sa zici si ce model. Tu ai zis ceva de genul: Vreau sa gasesc o carte cu coperta rosie.