| panda3 a întrebat:

cine stie un program prin care pot sa aflu loginul si parola pe odnoklassniki.ru deoarece cineva mi-a aflat parola si a scmbat-o iar acum nu pot sa intru si nu as vrea sa imi fac alt profil, funda

1 răspuns:
| SoRiNcck a răspuns:

Sal din cate stiu eu la fiecare creare de cont ati cere un email daca intri pe acel email si nu ai sters mailul in care te anunta ca parola ta de pe acel site a fost schimbata ai toate sansele sati recuperezi contul cauta in email tot ce tine legat de acel site pe care ai contul creat si s-ar putea sa gasesti si parola noua