| csn20 a întrebat:

Cum instalez teme pe un LG KU990? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| lovemyname a răspuns:

Salut csn20
Uite unde site unde iti explica cum sa pui teme pe LG ku990 viewty:http://mylgku990.weebly.com
Aolo ai si teme de downloadat
Tutorialul cum sa instalezi teme pe LG ku990 este si in limba roamana.
Merit funda?
Mersi

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Le salvezi intr-un folder separat in cartela sau phone memory,dupa asta te duci la file manager,,sau ceva de genu. difera de la telefon la telefon,,, gasesti fisierele respective, dai click pe ele.si le instalezi!
*asa e la Nokia...dar banuiesc ca conceptul se aplica la toate telefoanele *

| flaby a răspuns:

1) Le iei de pe net (in caz ca nu ai )
2) De obicei+temele se gasesc undeva intr-un folder Teme, te duci acolo, alegi ce tema vrei, dai obtiuni si scrie pe acoo setare tema sau setare imagine fundalwinking bafta (Imi datorezi o funda tongue )