| StefanFlorea a întrebat:

SALUT TPU! Cum pot afla procentajul bateriei casetei castilor cu bluetooth, doar al carcasei, al castilor îl pot vedea cu o aplicație. Căștile sunt de la JBL

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Doar atunci poti afla starea de incarcare al unei baterii, daca are conexiune accesibila pentru a fi masurat.
Daca ai putea lega doua fire pe baterie, atunci se poate masura tensiunea si se poate vedea starea de incarcare.

3 răspunsuri:
| Bob22 a răspuns:

M-ar ajuta daca mi-ai spus numele lor cu tot cu serie

| StefanFlorea explică (pentru Bob22):

Casti JBL Wave 100TWS, True wireless, Bluetooth, In-ear, Microfon, negru

-

| Brizbriz a răspuns:

Daca, cutia nu are un indicator, atunci nu prea ai cum, decat daca desfaci cutia si pui un aparat de masura peste baterie