| MrBiology a întrebat:

Cum pot sa fac publicitate gratuita unui site?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti ce inseamna SEO si te pui pe treaba

| K0sti a răspuns:

Daca asta e site-ul: http://origamiandrei.blogcreativ.ro/ ...ai mult de munca! Schimba tema aia groaznica, aranjeaza-l in pagina, seo onpage, offpage...

Na ca ti-am facut reclama!

| kteichd a răspuns:

Pune-l la comentarii in articole de ziar online, pe facebook,

| StefanKogut a răspuns:

Publicitatea gratuita nu se face de catre tine ci de cei ce gasesc site-ul tau interesant/folositor si il recomanda si altora.

| Gogulet a răspuns:

Incearca sa il bagi pe site-uri care fac gratuit publicitate.