| Razvan17Me a întrebat:

Cum sa fac sa ma intorc la display-ul normal? Am dat update la ceva si cand am dat restart la PC mi-a aparut asa imaginea. Uitati-o aici http://imgur.com/SeElaD1! Cine poate sa ma ajute dati raspuns! Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Driverele video!

2 răspunsuri:
| viorel6122 a răspuns:

Prietene in proportie de 80 la suta ti-ai stricat windows-ul, restul stii ce urmeaza, nu? este virusat.

| Razvan17Me explică:

Pai si ce fac? nu pot baga alt windows pentru ca nu merge sertarul unde bag CD.