| NTZU a întrebat:

Daca am pierdut telefonul mobil pe care aveam "Google Authenticator". Cand o sa o instalez pe un alt telefon, dar cu acelasi cont de google, o sa imi recuperez si "codurile" ca sa zic asa? sau daca nu, ce pot face?

2 răspunsuri:
| Cris69 a răspuns:

Practic da le recuperezi pentru ca e acelasi cont.

| NTZU explică (pentru Cris69):

Am descarcat pe laprop un emulator si m-am conectat, dar cand am descarcat aplicatia respectiva, imi arata ca si cum nu as fi avut niciun ''cod''... practic puteam doar sa adaug un cont nou. Ce pot face?