| User257 a întrebat:

Salut TPU. Am un cont Google dar mi-am pierdut Nr de telefon și acel Nr de telefon este metoda de recuperare și adresa de email este aceea cu care am creat contul, iar codurile de rezervă nu le-am salvat, există o soluție să mai recuperez contul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| dullcat a răspuns:

Eu cred ca mai poti insista cu emailul sau cere o alta metoda de recuperare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia e sa apelezi la operatorul de care apartinea numarul. La Telekom, cel putin, se poate sa recuperezi un numar pierdut.

| User257 explică (pentru anonim_4396):

Am avut Nr de telefon de Vodafone am uitat să reincarc și mi-a expirat perioada de grație

| dolceromania a răspuns:

Nu cred ca mai poti recupera!

| dolceromania a răspuns (pentru dolceromania):

Totuși este o varianta dar de lunga durata! Poti astepta pana acel numar este reactivat, sau faci o cerere la reteaua care ai avut numarul sa til rezerve contra cost, sau varianta cu reactivarea suni pe noul detinator al numărului sil rogi ca prin el sa recuperezi contul apoi sai schimbi setarile de recuperare!

| Vegasmatrita a răspuns:

Recuperează cotu