| TupacAlive a întrebat:

Daca intru pe net dupa telefon pe diferite site-uri, se poate vedea undeva pe ce site-uri am intrat.sau scrie in factura?

4 răspunsuri:
| CeaoS a răspuns:

Daca ai intrat pe Google si ai facut un search, atunci poti fi urmarit si in timp real big grin
Sigur, acum internetul nu mai e anonim, si nici utilizatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impu*ca-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe factura nu se vede da dac intri pe google la historie se vede pe ce ai intrat

| ionnut a răspuns:

Da, imi dau seama cam dc intrebi tu asta:
- vrei sa intrii sau ai intrat pe situri pentru adulti, iar acum ti frica ca mamica va afla
- ei bine nu va afla deoarece nu scrie in factura
- nu mai fi asa ***