| ZexyZek a întrebat:

Dati-mi un program de bagat muzica de pe PC pe CD

Va rog nu imi dati Nero findca il am. nu pot baga muzica cu nero pe un CD folosit zice ca This CD contains data.

Răspuns Câştigător
| nanemernicc a răspuns:

Daca ai windows 7 sa stii ca are un progam al lui numit #BURN. sau ceva de genu' cand intri in My Computer dai dublu clik unde iti arata ca ai bagat CD-u si stergi de pe CD si vezi ca iti arata sus sa ii dai burn. nu pot sa iti explic asa. numai pe Facebook ca sa iti trimit si poze daca vrei happy

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Pai pe un cd folosit nu ai cum sa bagi muzica scrie un cd blank adica gol cumparat nou si o sa ti mearga cu nero

| 2Low a răspuns:

Express Burn.
Dar tu cum vrei sa adaugi pe un CD muzica daca el deja contine ceva pe el?
Sau e reinscriptibil?

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pai eu cred ca as trebuie sa faci, nu stiu daca e bine. Pai i-a melodia aia de pe PC, pune-o pe CD si apoi cred ca trebuie sa apesi pe "Burn to disc" sau ceva de genu

| lory966 a răspuns:

Nu poti baga muzica pe un CD folosit deja. Dar ca program poti folosi Express Burn. happy