| MihaiNabul a întrebat:

Dau funda!
Doresc sa imi cumpar o imprimanta in bugetul de 200-250 lei.
Doresc sa aiba functie de "Copiere ", sa aiba cartus inclus.
As prefera o imprimanta laser, dar in acelasi timp si color.
De asemenea doresc un link de unde pot cumpara cartuse aditionale.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu vrei color. Laser color sunt mult mai scumpe. MF-uri la 250 gasesti cu jet de cerneala, care sunt si color, dar la care costa cartusele cit nu merita. Am avut, am dat-o de pomana, ma costa de 4-5 ori mai putin sa imi printez in oras, plus ca se si usuca cartusele daca nu printezi perioade mai lungi de timp. Mareste bugetul cu 100 RON si discutam de MF-uri laser MONOCROME.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Abia daca gasesti la 275 lei second hand. http://bit.ly/30odlW8
Cat despre toner pentru reumplere gasesti la orice magazin care vinde si pentru cele cu cerneala. Noua, ieftina si cu cartuse de rezerva oricand nu vei gasi!

| danbnz a răspuns:

Tu de fapt doresti sa caute altul pentru tine.
Baga filtre si alege-ti singur:
https://www.emag.ro/search/Imprimante?ref=effective_search