| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, sunt ingrijorat. eu am intrat pe un site unde unele fete sunt live dezbracate, eu am laptop si am camera, inainte sa intru pe site mi-a zis advertisment etc, si sa intru daca am 18 ani, eu n-am 18 ani, am vazut ca unii donau pe chat pentru fata aia sa se dezbrace mai repede etc, eu n-aveam cont, am o intrebare, poate sa mi se functionat camera? eu am un led langa ea care se aprinde cand functioneaza, el nu s-a aprins, am o intrebare, am fost anonim pe site? adica, nu m-a vazut nimeni, identitatea mea nu s-a aflat si nu o sa iau nici o amenda? daca va intereseaza, am si router.pot sa resetez ip-ul

5 răspunsuri:
| Teiușanu_Alexandru_1996 a răspuns:

Calmeaza-te, e oklaughing))
Daca esti asa panicat de chestiile astea, de ce mai intrii?
Si tie mai exact de ce anume ti-e frica? Ca te leaga pe tine ca ai mintit zicand ca nu ai 18 ani?laughing)
Sunt lucruri mai grave de atat pe internet care scap perfect nepenalizate, nepedepsite, cum ar fi de pilda pirateria...laughing) calm dude, u good

| Mari34512345678910 a răspuns:

Vezi de treaba, pentru ce sa fi amendat.Eu nu cred ca o sa se intample nimic. Daca ai spus ca nu ai cont pe site-ul ala nu cred ca o sa ai vreo problema! Calmeaza-te! Mai bine uitate pe un site in care oamenii fac sex, ma gandesc ca tu te-ai uitat pe site in care sunt videochat-uri.Stai linistit!

| halogen001 a răspuns:

Nu-i nici o problema. Poti sa intri de cate ori vrei.
Unde nu ai voie sa intri nu vei putea intra.

| untu a răspuns:

Ai face bine sa nu intri daca nu ai 18 ani!

Răspuns utilizator avertizat