| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

de ceva timp laptopul meu se aprinde foarte greu imi apare aia cu welcome timp de 15 min tot se incaraca apoi apare ecranul negru si se vede doar cursorul in rest ecranul este negru,plz ajutatima, dau funda

Răspuns Câştigător
| Elynad a răspuns:

Cel mai probabil e virusat. sad
Cea de-a doua posibilitate, aproape nula, ar fi sa fie placa grafica afectata, sa nu poata intra in modul SVGA (daca ecranul ramane stins).
Reinstalezi Win si e ca nou happy.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca mai are garantie, du-l in garantie. Daca nu, service. Nu te putem rezolva la distanta cu treaba asta, mai ales ca pare hardul bulit.

| XxXsTyLLeXxX explică:

Acum 3 zile mergea perfect

| XxXsTyLLeXxX explică:

Nu merge

| Butu_Iulian_2000 a răspuns:

Am avut si eu problema asta cu laptopul.....cand il deschizi apasa f5 si da-i reparare, eu asa am facut si si-a revenit big grin