| RoBeRTin321 a întrebat:

De curand varul meu si-a cumparat CS:GO..Si ii merge cam in 55 FPS pe MultiPlayer cu 4-5 playeri..Componentele PC-ului lui sunt asa : 4GB Ram, Intel Core Duo E7200 2,53GHz,si placa video GT430..De la ce credeti ca are atatea FPS-uri? Procesor, placa sau amandoua? Ce placa/procesor ii recomandati? Vrea una pana in 3 milioane, nu vrea una de exemplu GTX 770 (Oricum nu se gaseste,probabil), vrea sa fie GTX si sa ii mearga in 100-110 FPS-uri pe MultiPlayer 15-20 playeri..Cam atat mi-a spus,sper sa il ajutati! O zi/seara buna, dau funda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoBeRTin321 explică (pentru MrHello):

Se pare ca tu nu intelegi ce am scris..Citeste mai cu atentie, am zis maxim 3 milioane! Si tu zici 10 milioane hai ca esti chiar.

| LordGamesYT a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Nu exista un GTX de numai 300 lei...

| IseeVoices a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Omule el ti-a zis ce iti trebuie ca sa-ti mearga bine. E si normal sa-ti mearga cu Intel core duo si placa video multimedia nu de gaming. Ori iei ce ti-a zis MrHello ori instaleaza cs 1.6

Răspuns utilizator avertizat
| RoBeRTin321 explică:

Nu e bun link-ul sau site-ul..Ai altul?