| RoBeRTin321 a întrebat:

Ma joc CS:GO si am 80-90 de fps-uri intr-un meci dar merge ca la 60 fps,dar parca merge asa putin cu lag, dar nu prea se simte.Pentru CS:GO ce credeti ca ar trebui sa cumpar? Procesor sau Placa video? Am procesorul : Dual core E7200 2,53 GHz si Placa video : GeForce GT430.Nu vreau mai scump de 400 lei.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Ce sursa are sistemul?
PC-ul acela nu merita sa investesti in el.
Strange bani pentru placa video ( minim GTX 750 TI care costa ~530 lei )

Totusi in 400 lei gasesti R7 250 care este de 7 ori mai performanta decat acl gt430... :
http://bit.ly/1Vnivvo
Parerea mes este sa mai strangi 150 lei sa cumperi GTX 750 TI!