| Cristi1121 a întrebat:

De inceput am un internet cafe in Bucuresti folosesc softu cafesuite 3.70.1 si totusi un angajat reuseste sa ma fure la incasari nu stiu cum poate reusi sa stearga din contorizare incasarile cand intru pe team wiver ma uit e totul ok dar la sfarsitu zile se sterge o anumita suma asta am realizat dupa ce am notat cu pixul toate pachetele de noapte care le-a dat si de dimineata lipseau cam 6 pachete cum reuseste

2 răspunsuri:
| WWB a răspuns:

Nu cunosc programul pe care il folosesti. Dar stiu ca toate programele care fac incasari au si varianta de storno. Ca si cum clientul s-a razgindit dupa ce el a incasat. Sterge operatiunea si ii returneaza banii. Oare nu asta face? Nu cred ca "team wiever" te poate ajuta in cazul asta. Nu ai un desfasurator al operatiunilor?

| Cristi1121 explică (pentru WWB):

Asta e problema exista acel desfasurator. Dar nu apare nici return to cash nici altceva. si aici am un semn mare de intrebare cum poate face asa ceva momentan angajatul l-am dat afara astazi dupa ce am realizat ca. Mia produs o paguba de 3000 de leii...