| anonim_4396 a întrebat:

Bună, pentru fanii de filme horror, este un film în care nişte oameni trebuie să petreacă o noapte într-un castel bântuit care aparţinea unui doctor nebun şi cine reuşeşte primeşte o anumită sumă de bani thinking ştie careva cum se numeşte? Fundă

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

1 mil de $.si se termina filmu cu 1 sau 2 care supravietuiesc.k deschid o usa si era loc cat un presh unde sa pui picioarele.si erau la nu stiu cate sute de m inaltime! si se inchide usa, primesc banii si ceau se termina filmu.ma chiar.ii ff tare filmu ala.

| Cosmiinna a răspuns (pentru DNSK):

Daaa ăsta e, da cum se numeşte?big grin

| DNSK a răspuns (pentru Cosmiinna):

sad da nu stiu.sad las k o sa caut k-s curios

| Cosmiinna a răspuns (pentru DNSK):

Ok, să mă anunţi şi pe mine dacă îl găseşti, te rog puppy dog eyes!

| Flambo a răspuns:

Am vazut un film asemanator da nu ca acesta.Ala se numeste StokeManDisk...:d

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

O sa incerc si eu sa te Ajut