| Ghost01 a întrebat:

Salut TPU,
De la un timp a inceput sa imi dea si mie BSOD (Blue screen) si am verificat toate piesele hardware si nimic. Un prieten mi-a zis sa verific si hardiskul cu cmd cu comanda chkdsk si intr-adevar a gasit 16 kb bad sectors. Asta insemna ca imi da blue screen de la hardisk? Avand in vedere ca am schimbat de mai multe ori windowsul, o problema de soft nu ar trebui sa fie.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ti-a dat acele sectoare defecte poti incerca cu asta: http://nib.ro/05/27/program-de-reparat-hard-disk-ul-hdd/