| Adrian0s a întrebat:

In ultimul timp imi apare BSOD(blue screen of dead) si habar n-am cum se rezolva,stiu ca e o problema din interior,un ram stricat sau ceva,dar e vreo modalitate sa aflu direct ce are, fara a mai dezasambla PC-ul?

2 răspunsuri:
| Adrian0s explică:

Dar nu stiu cum se foloseste, daca ai putea sa-mi lasi fb sau skype!

| pEpsY007 a răspuns:

Am avut si eu cateva BSOD-uri la PC-ul meu, eu am folosit Blue Screen View.Acest program iti arata cum se numeste acel BSOD copiaza-l si cauta pe google si vei gasi rezolvarea, vei vedea daca e o problema de hardware sau software.