| Daniel235 a întrebat:

Deci mi-am luat un widget pentru windows care imi arata cate grade am in placa video, dar la grade si la celelalte apare 0...
Uitati asa apare: http://imgur.com/cbVMk9J
Ce pot sa fac?
Cand l-am bagat prima data a mers, dupa aia l-am scos si l-am bagat iar si acum nu mai merge si l-am scos iar si l-am bagat si tot nu merge. Ajutor!

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu pot sa te ajut cu acel widget dar iti propun sa iti instalezi programul : MSI Afterburner, face aleseasi lucruri precum acel Widget si mult mai mult.

| K0sti a răspuns:

Pentru ca iti mai trebuie un program asociat care lucreaza in background si care culege datele si le afiseaza in GPU Meter! Ia vezi care e ala, ca explica "facatorul" acelui gadget! Greu cu cititul!

| Daniel235 explică (pentru K0sti):

Eu am windows 10. si am bagat un program pentru widget-uri si asta mi l-a dat.