| puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa va rog daca puteti sa ma ajutati cu un tutorial despre legaturi electrice stea triunghi, sau poze despre aceste tipuri de lucrari! dau funda!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ai calculator vad, ai internet, deci cauta pe Youtube sunt video destule unde iti explica si chiar arata ce vrei tu sa stii.Deci e vremea sa incerci tu singur sa faci si altceva cu calc si netu asta, nu doara chat si sa astepti de la altii mura in gura.Intri pe yutube scrii acolo exact ce vrei sa stii i romana si vezi daca gasesti. Daca nu gasesti baga in limba engleza, acolo sigur gasesti destule video.
Daca nu stii engleza sau nu stii cum sa cauti pe Youtube aia e alta poveste, deci intrebarea ta asa trebuie sa sune-Ajutati-ma si pe mine sa imi explicati cum caut ceva pe yiutube sau pe google.Atunci te-as fi ajutat.Deci pune netu si calc sau mai bine spus baga capu ala cel aia si invata sa faci si altceva cu el, adica sa mai si gandesti tu, nu mai lasa pe altii sa gandeasca pentru tine.