| alexalx1234 a întrebat:

E normal ca un telefon sa se supraincalzeasca foarte tare de cand i s-a spart touchscreen-ul?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Mai bine mergi din nou la service si le spui de aceasta problema. Nu e normal sa faca asta, se poate strica si mai rau sad nu stiu alta solutie! Bafta!

4 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
In mod normal nu, nu este normal, ar trebui sa megi cu el la firma de unde l-ai luat si sa-l duca la un service ceva!
S-ar putea sa se strice de tot!
Nu sta asa cu el!
Succes!

| alexalx1234 explică (pentru CezaraEM):

Am mai fost cu el la service si i-au schimbat bateria, dar nu a avut vreun efect

| CezaraEM a răspuns (pentru alexalx1234):

Atunci, e grav, adica telefonul a patit ceva! :-( ce marca e?

| alexalx1234 explică (pentru CezaraEM):

E un Nexus 4. Pur si simplu a cazut pe jos si a crapat touchscreen-ul si de atunci se supraincalzeste daca il folosesc 10 minute