| FreundundM a întrebat:

eu (Dumnezeu sa ma ierte) am umblat pe niste siteuri porno, iar acum pe un site cu filme imi apar advertaisinguri cu siteuri porno cum sa scap de ele? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Lasă că nu ajungi în iad pentru asta rolling on the floor
Ia-ți adblocker și dispar.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îți instalezi un firewall ca lumea plus add-block și gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de viata mea, cand va inceta prostia de pe site-ul asta? Cand?
Bata-te-ar Dumnezo' sa te bata, cum ai indraznit sa faci asa ceva? Mars si spovedeste-te ca altfel o sa speli cazanu' cu smoala a lu' Satana (nu ala de pe YouTube, ala real).
P.S. La ce fata de om calcat de tren ai, ma indoiesc ca se mai poate face ceva in cazul tau, dar, totusi, incearca.

| Aleqa a răspuns:

Adblocker si wtf?

| eviltwinnn a răspuns:

Sterge datele de navigare din browser.

| Phini a răspuns:

Poti intra in control panel, network and internet connections, internet options, si rezolvi de la security sau de la advanced. vezi si tu. oricum, eu te sfatuiesc sa nu mai intri pe orice site, ca poti sa iti strici pc-ul daca dai de troieni. iar daca imparti pc-ul cu alti membrii ai familiei laughing ii nasol, sterge si istoric-ul browser-ului pentru binele tau. laughing

| Adiii23 a răspuns:

Ia-ti addblocker din google aps si gata.