| ZexyZek a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru telefon care cand apesi pe un buton sa te curenteze ca cheile alea de masini aesi pe un buton si te curentezi.

Daca stie cineva il rog sa imi raspunda! Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista si nici nu are cum, bateria de la telefon este mult prea slaba pentru asa ceva, plus 99% din telefoane au carcase de plastic

2 răspunsuri:
| jmecheriepefelie a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista.Ar fi ceva foarte tare laughing), dar nu exista..deocamdata.Sorry to say...

| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Nu,nu exista asa ceva.Nu-i vad rostul unei astfel de aplicatii.