| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Exista vreo diferenta intre GTX 1060 3GB de la Gigabyte si cea de la INNO? Ma refer la performante.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Foarte nesemnificativa, cam de 5FPS, iar la temperatura nu e diferenta deoarece INNO chiar are un sistem bun de racire.
Diferenta e cauzata de frecventa putin, foarte putin mai mare pe Gigabyte, deci personal as merge pe INNO pentru ca nu merita diferenta de 250ron

| krt0f1oR a răspuns:

Diferentele sunt la temperatura, uitate care are frecvente mai mai mari si ia-o pe aia.

| AlexBucatica a răspuns:

Temperatura si cateva FPS-uri. Ma refer 5-10 fost diferenta.