| sebibeowolf a întrebat:

Exista vreun driver universal care face sa functioneze orice camera Web?

Răspuns Câştigător
| R0VER a răspuns:

Funda?
am cautat si eu asta acum mai bine de doua luni si am gasit software, care e de marca ce-i drept si tocmai pentru ca are drivere incluse ce fac detectie la camera, e destul de mare - peste 200Mb. asta nu e putin pentru un asemenea soft - in fine.
e trial, il poti incerca sa vezi daca-si face treaba si e aici: http://www.cyberlink.com/downloads/trials/youcam/download_en_US.html