| David_Rus_1994 a întrebat:

Imi dati si mie un link pentru pes 2012 pentru Vodafone smart 2? FUNDA SI RECOMANDARE

Răspuns Câştigător
| Greece2000 a răspuns:

Salut, uite aici un link http://gallery.mobile9.com/f/2213105/?ref=4755 Funda?

3 răspunsuri:
| Deea157 a răspuns:

Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=ZKuNqiQIDy0 o multime de jocuri pentru telefonul tau care il am si eu de asemenea si linkurile de descarcare.ATENTIE:nu merge decat un link pe ora ca asa este pe depositfiles.De acolo mi-am luat pes 2012.Pasii:downloadezi jocu dezarhivezi tot, copiezi pes apk in telefon dar fara,, data"(folderul celalalt)il instalezi dar nu intri in el si vezi cand copiezi apk-ul sa nu copiezi si folderul data. Dupa ce sa instalat pes copiezi folderul acela in destinatie(fezi in documentul intitulat,, path'' sau instruction tot in folderul downloadat)Deci ar trebui sa ai un folder cu pes apk(aplicatia) data care trebuie copiata la urma si documentul. Sper ca te-am ajutat :)

| Deea157 a răspuns:

Buna! :)
Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=ZKuNqiQIDy0 o multime de jocuri pentru telefonul tau care il am si eu de asemenea si linkurile de descarcare.ATENTIE:nu merge decat un link pe ora ca asa este pe depositfiles.De acolo mi-am luat pes 2012.Pasii:downloadezi jocu dezarhivezi tot, copiezi pes apk in telefon dar fara,, data"(folderul celalalt)il instalezi dar nu intri in el si vezi cand copiezi apk-ul sa nu copiezi si folderul data. Dupa ce sa instalat pes copiezi folderul acela in destinatie(fezi in documentul intitulat,, path'' sau instruction tot in folderul downloadat)Deci ar trebui sa ai un folder cu pes apk(aplicatia) data care trebuie copiata la urma si documentul. Sper ca te-am ajutat :)

| Cosmin2002 a răspuns:

Sal daca te pot ajuta am un sfat pentru tine... 1. Pes nu e chiar cel mai tare joc dar daca esti pasionat de el cumparati un PS Vita sau un simplu PS, sau joaca-te pe PC... 2. Mai super e fifa 13, 12, 14 si daca vr fifa pe telefon downloadeaza-ti Real FootBall 2013 sau 2012 (GAMEPLOT)