| Dani_MD_2000 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva c cat mar costa sa repar o tableta Allvieiw AX4Nano?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa te adresezi unui service si te va informa daca se merita sa o repari ori ba.
O zi buna sa aihappy

| vLooM a răspuns:

Depinde ce s-a stricat.
Dar mai bine te duci la un service cum zice si caramela. O sa-ti spuna iei cat ar face, dupa faci o comparatie cat este unu la mana a 2-a si cat te costa sa-l repari. Daca se apropie pretul unu la mana a 2-a si cat iti ia sa-l faci, mai bine il cumperi la mana a 2-a este mai sigur asa, decat sa dai niste bani ca sa ti-l faca si peste 1-2 luni se arde piesa sau ce s-a stricat. nu prea se merita.

| Dancan23 a răspuns:

Depinde.ce sa stricat...sau daca ai spart ecranul...nus in jur de 300 lei (3000 lei vechi)