| DannyDiamant555 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care mouse e mai bun? Cel cu fir sau fara ( adica wireles). Si daca se poate sa imi dati si un link cu mouse-ul respectiv. Pretul sa fie sub 100 lei.
Cel mai bun mouse calitate/pret primeste funda

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cel mai bun mouse e cel cu care esti obisnuit si cu care lucrezi usor. E bun si wifi, dar are dezavantajul ca uneori pot aparea erori la soft-ul lui/conectare.

Răspuns utilizator avertizat
| Nєó a răspuns:

Părerea mea este că cel mai bun mouse este wired (Adică cel cu fir) şi uite aici un model ieftin de la Segotep care pe mine unul m-a impresionat şi îl voi comanda. : http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/segotep/g760/