| Dragonuak476 a întrebat:

imi puteti spune cum sa adaug prieteni pe contul de steam, cand dau add friends nu ma lasa sa merg mai departe, ma puteti ajuta. Dau funda happy

1 răspuns:
| alexRO12 a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de cont nelimitat(sa cumperi ceva) apoi cand deschizi steam(din computer) te da pe pagina colectie(library) iar in dreapta jos scrie vezi lista de prieteni apasa pe ea ti se va deschide un mic dreptunghi iar in dreptunghiul ala in stanga jos scrie adauga prieten.click pe el si ti se va deschide o noua pagina si acolo cauti numele prietenului tau big grin