| Hppy a întrebat:

imi puteti spune daca este compatibila Placa video EVGA GeForce GTX 750 Superclocked 2GB DDR5 128-bit cu Procesor Intel Core i5 4670K 3. 4GHz box si cu Placa de baza ASRock Fatal1ty B85 Killer.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Procesorul ala e pus aiurea cu placa de baza.Placa de baza nu suporta overclock si procesorul suporta asa ceva.Ia-ti un procesor fara K la sfarsit.Sau daca vrei sa faci overclock ia o placa de baza care suporta asa ceva

| FatUglyVirgin a răspuns:

Sunt compatibile, da spuneai ca iti faci un pc de 4000lei