| JaLa a întrebat:

Imi puteti spune daca site-ul http://phonemix.ro/ este de incredere? Adica sunt preturi destul de mici cu diferente de pana la 500 lei la unele device-uri. Astept pareri... DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Alxcp04 a răspuns:

Stiu ca si mie imi era frica sa imi cumpăr de le acel site pentru ca preturile erau super mici. Eu voiam să imi iau telefon, un s9 care costa cam 2400 de lei și totuși sunt ceva bani cu care nu te poti juca asa. Îl am de aproape 5 luni si nu e fake sau ceva. Am primit confirmare prin e-mail si telefonic imediat ce am dat comanda, coletul a ajuns urmatoarea zi si am putut sa desfac coletul la primire. Totul a fost super ok, deci recomand