| xPatricKx a întrebat:

Salut TPU
Imi puteti spune daca vreau sa imi descarc un joc pentru PlayStation2 si este NTSC imi va merge? Pentru ca cele mai multe jocuri imi sunt PAL si nu stiu ce inseamna astea PAL si NTSC ma ajutati va rog?
Funda!*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAL si NTSC sunt tipurile de vizionare.La unele unele televizoare le trebuie marimea PAL si la altele NTSC. Astea-s doar marimi ale imaginii.De obicei se seteaza singure asa ca nu-ti fa probleme si downloadeaza linistit...