| AgruptiS7 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa crez un skin de masina pentru GTA SA.Eu am programele TXD WorkShop si Zmodeler 2 si 3 dar nu prea stiu sa le folosesc.Ma puteti ajuta?
Ce alte programe mi-ati recomanda?
FUNDA

2 răspunsuri:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Pai,daca vrei sa bagi masini cum ar fi:bmw,nissan, etc, foloseste ggmm, apoi dupa ce l-ai descarcat, intra aici:http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116,dupa descarca-ti masina, si mai departe uitate pe youtube, ca mai departe nu stiu sa iti explic.

| AgruptiS7 explică:

Eu ma refer cum sa crerz unul.
Ca sa il inserez in joc stiy...