| FleshUl a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca la Bandicam imi trebuie microfon ca sa imi inregistreze si vocea si daca nu trebuie, cum sa îi fac setaraea incat sa-mi inrefistreze vocea?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Depinde daca vorbim de un laptop, ce fel de camera ai (cu microfon sau fara) daca vorbim de pc.

| ZontieRED a răspuns:

Da iti trebuie microfon ca sati inregistrezi vocea.Ca alfel cum. daca ai camera cu microfon cred ca merge si fara microfon separat. bafta

| ApusGamer03 a răspuns:

Iti trebuie, si cum sa-l setezi uitate la videoul meu

https://www.youtube.com/watch?v=4G4HTox2dCg

| robysyz a răspuns:

Normal, ca iti trebuie.