| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut TPU,imi puteti spune si mie de unde pot instala programe de editat clipuri video gen Adobe premiere pro sau Sony vegas gratis? nu vreau site-uri cu programe pline de virusi gen softonic sau softpedia,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma folosesc de Sony vegas! Nu vad motivul de ce il scoti si tu din lista ta... E bun! pui crack-u' si merge bine! +are functii bune care multe altele nu le au. Iar daca vrei gratis si simplu - apelezi la vechiul si bunul Movie Maker big grin

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Softonic iti infecteaza calculatorul, dar Softpedia iti spune dinainte daca programul e curat sau contine adware/spyware/toolbaruri naspa. Asa ca trebuia sa stai sa citesti ce scrie inainte de a descarca ceva de pe Softpedia.

| SasNetRomania a răspuns:

Ambele sunt bune! softpedia nu are virusi, daca iti permiti un antivirus cumpara si programele originale:))! 80 la suta din crackuri le vede ca virusi, desi nu sunt;)!
uite aici ce folosesc si eu si merg!
http://goo.gl/A6qRRy
http://goo.gl/NDr6xD