| EuLuX a întrebat:

Imi spuneti si mie ce jocuri merg pe un pentium 4, procesor Amd Athlon(tm) 64 3200 + 2.0 GHz, 1, 5 Gb Rami si placa video Nvidia Geforce 7100 gs.

5 răspunsuri:
| vader a răspuns:

AMD Athlon nu este pentium 4. Pentium 4 este un Intel.

| vader a răspuns:

LuXury, in lumea asta sunt doi producatori de procesoare pentru pc-uri/laptopuri. Acestia sunt Intel si AMD. Pentium 1, 2, 3,4 sunt fabricate de Intel. AMD Athlon-ul tau nu e pentium4. Poate fi comparat cu un anume pentium 4.

| EuLuX explică:

Vader zic ca pc meu este Pentium 4 (cum e Pentium 1, 2, 3,5)si procesorul este Amd Athlon ai inteles tu gresit happy

| EuLuX explică:

Ok.Refac intrebarea.Ce jocuri merg pe un procesor Amd Athlon(tm) 64 3200 + 2.0 GHz, 1, 5 Gb Ram si placa video Nvidia Geforce 7100 gs.

| DeathXD a răspuns:

Call of duty,
Prince of persya,
Spore ce categorie vrei tu,
Crysis warhead, 1, 2 sau 3,
Dungeon Lords 1, 2, 3,
Crash time 1, 2, 3 ti-l recomand pe 3,
Serious sam 1, 2, 3,
Hallo 1, 2, 3,
Bioshock 1, 2,
Scrapland, 1, 2,
Diablo1, 2,3,
WoW,
Si cam atat stiu. Fundoi?