| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa-mi cumpar: boxe Edifier Prisma E3350, care se folosesc impreuna cu dock universal Apple sau casti Beats by Dr. Dre Tour ControlTalk In-Ear? De precizat ca ambele s-ar folosi cu un iPod Touch a 4-a generatie.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ce buget ai? Beats sint inutil de scumpe, daca vrei niste casti care fac treaba cit altele de 2-3 ori mai scumpe, ia Koss. Alea in-ear pot duce la infectii in timp, mai ales daca le folosesti frecvent, iar calitatea sunetului nu se compara cu niste casti full-size. Eu am Koss Porta Pro la media player (un Sansa e250 cu RockBox pe el) si se aud dumnezeieste. http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 s=electronics&ie=UTF8&qid=1328714885&sr=1-1