| IronArm a întrebat:

In legatura cu FACEBOOK. cum setez cand cineva intra pe profil sa-mi vada la detalii (Cere)! Please
Funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Acest lucru se poate doar daca tu nu ai scris nimic la detalii. Practic persoana iti cere (recomanda) sa iti completezi detalile care nu sunt completate. Doar atunci iti apare, cand nu e nimic afisat pe profilul tau la detaliile despre tine. In momentul in care le completezi, va vedea toata lumea sau toti prietenii tai de pe facebook. Nu se poate sa pui aceasta optiune.